Otrzymanie zgody na realizację programu NPRCz 2.0

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu otrzymała dofinansowanie do projektu czytelniczego realizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3 w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021–2025”. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych i elementów wyposażenia bibliotek. Stworzona lista najciekawszych tytułów książek zostanie udostępniona uczniom w naszej bibliotece.

• Więcej o programie NPRC:

Data dodania: 2024-05-26 13:36:01
Data edycji: 2024-05-26 18:15:18