Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Międzyszkolne Niebieskie Igrzyska

Międzyszkolne Niebieskie Igrzyska

Dnia 12 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyły się już II Międzyszkolne Niebieskie Igrzyska. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada na dzień 2 kwietnia. W tym roku szkolnym gościliśmy uczniów ze wszystkich szkół podstawowych w Bolesławcu.

 

Niebieskie Igrzyska zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu miały charakter edukacyjny, integracyjny i sportowo-rekreacyjny, którego celem było pokazanie, że każdy może być sportowcem na miarę swoich możliwości. Konkurencje drużynowe i występy taneczne uczniów naszej szkoły służyły wspólnej integracji oraz umacnianiu dziecięcych więzi. Zmagania sportowe uczestników zostały nagrodzone gromkimi brawami, pięknymi medalami i dyplomami oraz słodkim poczęstunkiem.

 

Niebieskie Igrzyska to ogólnopolskie wydarzenie będące częścią obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pod patronatem Instytutu Wspomagania Rozwoju w Gdańsku.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym nauczycielom i uczniom bolesławieckich szkół podstawowych za duże emocje i wspólną zabawę. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom naszej szkoły za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz gronu pedagogicznemu za pomoc w organizacji tak dużego przedsięwzięcia.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!!!

 

 

Zespół nauczycieli wspomagających

 

Katarzyna Wierzejska - pedagog specjalny

Wanda Wysocka - nauczyciel wychowania fizycznego

 

 

 

Data dodania: 2024-04-15 17:26:49
Data edycji: 2024-07-05 18:25:01
Ilość wyświetleń: 225

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej