Dolnośląski Program Wspierania Talentów

Samorząd Województwa Dolnośląskiego stworzył program, który będzie wspierał utalentowanych Dolnoślązaków, w ramach Dolnośląskiego Programu Wspierania Talentów. Głównym celem i zadaniem Programu jest przyznanie stypendium utalentowanym osobom, by umożliwić im start w prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich wydarzeniach.

O jednorazowe stypendium może ubiegać się osoba, która jest uczniem (słuchaczem) lub studentem (tryb stacjonarny, studia I i II stopnia) szkoły podstawowej albo ponadpodstawowej lub uczelni z terenu województwa dolnośląskiego. Wnioskodawca może ubiegać się o jednorazowe stypendium nie częściej niż jeden raz w roku budżetowym, jednak nie później niż do dnia 31 października danego roku.

• Dane kontaktowe do osoby merytorycznej:

Anna Kokot-Rutkowska

gromadzenie@wroclaw.dbp.wroc.pl

Lucyna Kurowska-Trudzik

Sekretariat-wroclawdbp@edu.dolnyslask.pl

• Link dotyczący programu:

Data dodania: 2024-04-18 19:30:28
Data edycji: 2024-04-18 23:49:09