Zasady przebywania uczniów, pracowników, rodziców na terenie szkoły

ZASADY PRZEBYWANIA UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW, RODZICÓW

NA TERENIE  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W BOLESŁAWCU

1. Szkoła jest zamknięta dla osób niebędących uczniami i pracownikami.
  2. Przy drzwiach wejściowych jest domofon, szkołę otwiera pracownik, każdorazowo osoba niebędąca uczniem i/lub pracownikiem zgłasza, kim jest i w jakim celu chce wejść do szkoły.
  3. Rano uczniowie klas 4-8 pozostają pod opieką nauczyciela dyżurującego od godz. 7.30.
  4. Rano uczniowie klas 1-3 pozostają pod opieką wychowawcy w świetlicy w godzinach
    6.45-7.45, po południu do godziny 16.00, dotyczy wyłącznie uczniów zapisanych do świetlicy.
  5. Uczniowie nie przebywają na terenie szkoły po zakończonych zajęciach, dopuszcza się czas oczekiwania na autobus lub inny transport.
  6. Rodzice przyprowadzający i odprowadzający dzieci do szkoły nie przebywają na jej terenie.
  7. Rodzice mają prawo wejść do szkoły w celu załatwienia spraw w sekretariacie, rozmów
    z nauczycielami, psychologiem, pedagogiem i dyrektorem oraz w sytuacjach nagłych.
  8. Rozmowy pomiędzy nauczycielami a rodzicami powinny być wcześniej uzgadniane co do terminu.

• sekretariat:  75 6121 345, sekretariat@sp3.boleslawiec.eu
  • dyrektor Anna Goździk:  75 6121 344, dyrektor@sp3.boleslawiec.eu