Dumni z Powstańców

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu z całego serca dziękuje wszystkim Powstańcom za odwagę, każde poświęcenie, czyny i walkę o wolność naszej Ojczyzny.

Zawsze będziemy o Was pamiętać!

Zawdzięczamy Wam wolność!

Dziękujemy!

Akcja „BohaterON w Twojej Szkole" to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej „BohaterON – włącz historię!"

Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu wzięła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „BohaterON w Twojej Szkole 2023".

Data dodania: 2023-10-28 19:11:07
Data edycji: 2023-12-10 13:23:41