Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE

W dniach 18-22 września 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej odbyły się obchody IV OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA SZCZĘŚCIA W SZKOLE. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były słowa: „Z optymizmem i nadzieją!”.

 

Celem tego wydarzania było pokazanie, że szczęście i dobrostan wpływają bezpośrednio na efekty kształcenia. Podczas Tygodnia Szczęścia cała społeczność szkolna została zaangażowana w wyzwania, które miały na celu poprawę nastroju wśród uczniów. Działania te skierowane były do dzieci i młodzieży, ponieważ poczucie szczęścia sprzyja odporności, kreatywności, zaangażowaniu, budowaniu relacji oraz przyjaźniom.

 

Uczniowie codziennie podejmowali różne ciekawe zadania, dzięki którym na twarzach wszystkich zagościł uśmiech, a w szkole było barwnie i wesoło. Z kolei klasa 5a, chcąc pomóc innym, zorganizowała kiermasz ciast w ramach akcji charytatywnej. Cały dochód został przeznaczony na najpotrzebniejsze rzeczy dla wychowanków Domu Dziecka p. w. św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu. Uczniowie spisali się na medal!

 

Pamiętajmy, że umiejętność zachowania optymizmu i nadziei to prawdziwa profilaktyka zdrowia psychicznego oraz fizycznego - szczególnie w tak trudnym obecnie czasie. Dlatego uśmiechajmy się do siebie częściej i patrzmy z nadzieją w przyszłość!

 

Justyna Orszulak

 

 

 

Data dodania: 2023-09-27 18:49:24
Data edycji: 2023-09-27 18:49:31
Ilość wyświetleń: 480

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej