Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

BohaterON w Twojej Szkole 2023 - ogólnopolska akcja edukacyjna

BohaterON w Twojej Szkole 2023 - ogólnopolska akcja edukacyjna

Projekt „BohaterON w Twojej Szkole" to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej „BohaterON – włącz historię!"

Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku.

 

 

 

 

O AKCJI

„BohaterON w Twojej Szkole" to działania skierowane do placówek oświatowych i instytucji związanych z edukacją dzieci i młodzieży. Naszą misją jest tworzenie i przekazywanie wiedzy historycznej - szczególnie tej dotyczącej Powstania Warszawskiego - w atrakcyjnej dla młodych ludzi formie oraz nowoczesnej edukacji patriotycznej. W tym celu, we współpracy z metodykami i praktykami ze wszystkich poziomów nauczania, przygotowujemy konspekty zajęć i materiały edukacyjne do wykorzystania na lekcjach historii, języka polskiego, godzinach wychowawczych czy zajęciach dodatkowych.


Na podstawie dostępnych materiałów należy przeprowadzić lekcje oraz wspólnie z chętnymi uczniami pokazać, że pamiętacie o Powstańcach Warszawskich - dodając wpisy na www.wpis.dumnizpowstancow.pl. Każdy wpis to znacznik na mapie Polski symbolizujący dowód uznania, pamięci i dumy z Powstańców Warszawskich oraz młodych pamiętających i dumnych ze swojej historii.

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu bierze udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „BohaterON w Twojej Szkole 2023".

 

 

Więcej informacji:

 

Data dodania: 2023-11-07 22:32:11
Data edycji: 2023-12-10 23:42:04
Ilość wyświetleń: 328

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej