„Mój własny słownik obrazkowy” - wręczenie nagród w szkolnym konkursie języka angielskiego

„Mój własny słownik obrazkowy”

- szkolny konkurs języka angielskiego dla kl. I-III

Konkurs „Mój własny słownik obrazkowy” skierowany był do uczniów kl. I-III naszej szkoły i polegał na wykonaniu własnego słownika obrazkowego na jeden z wybranych tematów: house – dom, food – jedzenie, animals – zwierzęta, toys – zabawki lub inne tematy. Uczestnicy konkursu wykonali bardzo pomysłowe i oryginalne prace plastyczne.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania językiem angielskim, rozwijanie zdolności plastycznych i wyobraźni oraz pobudzanie do kreatywnego myślenia. Uczestnicy konkursu wykonali pomysłowe i oryginalne prace. Komisja konkursowa uwzględniła poprawność językową, pomysłowość, atrakcyjność, oryginalność oraz estetykę wykonania pracy. Zwycięzcy i wyróżnieni wśród uczniów kl. I-III otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe i rzeczowe.

„Mój własny słownik obrazkowy” - wyniki szkolnego konkursu języka angielskiego kl. I-III

WYNIKI KONKURSU:

• Hanna Kuczyńska - kl. 3b,
  • Zuzanna Kuczyńska - kl. 1a,
  • Kamil Taşdelen - kl. 1a,
  • Paweł Matuszek - kl. 1a.

• Hanna Szwagierek - kl. 3a,
  • Wiktoria Greszczuk - kl. 1a,
  • Nadia Woźniak - kl. 1b,
  • Jakub Hetnar - kl. 1a.

• Zuzanna Mierzwa - kl. 3b,
  • Antoni Gawlik - kl. 3b,
  • Laura Paprot - kl. 1a,
  • Liliana Sobczyńska - kl. 1a.

WYRÓŻNIENIA:

• Natalia Dembkowska - kl. 2b,
  • Sara Rogowska - kl. 1a,
  • Iga Załęska - kl. 1b.

Wszystkie prace były wspaniałe - bardzo kreatywne i niezwykle pomysłowe! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowo-plastycznych.

Nauczyciele języka angielskiego - pani Patrycja Kasperek i pan Adrian Banyś wraz z nauczycielem plastyki - panią Justyną Rapą.

Opracowanie: Adrian Banyś

Pomysłodawca konkursu: Patrycja Kasperek