Dyplom dla szkoły za udział w Ekologicznym Festiwalu Online EKOfeston

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu otrzymała pamiątkowy dyplom wraz z nagrodami, m.in. audiobookiem pt. "Leśne porządki" oraz planem lekcji z poprawną segregacją, za udział w Ekologicznym Festiwalu Online EKOfeston.

Festiwal ten został zorganizowany dnia 21 kwietnia 2023 r. przez firmę Abrys Spółka z o.o. pod honorowym patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu jako partner tego wydarzenia zaprosił do wzięcia udziału w EKOfestonie, który skierowany był zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Na tegorocznym Ekologicznym Festiwalu Online zostały omówione tematy dotyczące prawidłowego segregowania odpadów, poruszone zostały również kwestie związane z ochroną klimatu i zasobów wody. Udział w tym wydarzeniu pozwolił uczniom kl. I-III i IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu na kształtowanie postaw proekologicznych, poszerzenie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań.

Adrian Banyś

ekofeston.abrys.pl