Zwycięzcy II konkursu dla klas ósmych „Razem możemy więcej - pierwsza pomoc bez tajemnic''

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu zajęła I miejsce w II edycji konkursu dla klas ósmych szkół podstawowych z pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Razem możemy więcej - pierwsza pomoc bez tajemnic". Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie kl. 8a: Kacper Gąsiorowski, Bartosz Kopiec, Kamil Kuszka pod opieką pana Jakuba Wełny.

Konkurs odbył się w dniu 4 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej BOK-MCC w Bolesławcu i został zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec Piotra Romana przy współpracy Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” oraz Szpitala Św. Łukasza w Bolesławcu.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Fundacja „Wspierajmy Zdrowie”

Data dodania: 2024-04-08 18:50:03
Data edycji: 2024-04-09 15:10:32