Złota Setka Bolesławieckich Talentów 2020

Dnia 13 października 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Bolesławiec w ramach „Złotej Setki Bolesławieckich Talentów 2020”.

Dyrektor szkoły - Dorota Basiak, złożyła wszystkim nagrodzonym uczniom i absolwentom serdeczne gratulacje oraz podziękowała nauczycielom, jak także rodzicom za rozwój umiejętności, zainteresowań oraz pasji dzieci. Uroczystość poprowadził opiekun Samorządu Uczniowskiego - Adrian Banyś.

Uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali wybitne osiągnięcia w konkursach naukowych otrzymali pamiątkowe pióra i certyfikaty „TALENT ROKU 2020”. Komisja weryfikująca laureatów do „Złotej Setki Bolesławieckich Talentów” składała się z przedstawicieli szkół. Osiągnięcia uczniów rozpatrywano w trzech kategoriach: osiągnięcia przedmiotowe, osiągnięcia artystyczne i tematyczne oraz osiągnięcia sportowe.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w 2020 roku w „Złotej Setce Bolesławieckich Talentów” znaleźli się absolwenci i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3Igor SzerszunowiczMaciej ZiębaMiłosz WojtowiczMaja WojtowiczLena KoryckaEliza PsiuchJoanna MarkowiczSzymon OlechnowiczPaweł Duda.

Natomiast wybitnie utalentowani absolwenci szkół podstawowych uhonorowani zostali „Nagrodą Prezydenta Miasta Bolesławiec”. Nagroda ma wymiar finansowy i zastępuje stypendium. Laureaci zostali wybrani przez Komisję, która składała się z przedstawicieli szkół.

W tym roku laureatami „Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec” zostali absolwenci Szkoły Podstawowej nr 3: Maja Sądaj i Alan Walski.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym uczniom i absolwentom szkoły! Życzymy dalszych sukcesów!

Kierujemy podziękowania dyrektorowi szkoły i nauczycielom za tworzenie sprzyjających warunków do rozwijania zainteresowań oraz pasji uczniów. Składamy również serdeczne gratulacje rodzicom za rozwój umiejętności oraz pasji dziecka.

Data dodania: 2022-01-05 19:51:10
Data edycji: 2022-01-05 19:58:00