zDolny Ślązak - finaliści Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego

zDolny Ślązak  - finaliści Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego

Finaliści Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego zDolny Ślązak

27 lutego 2024 r. we Wrocławiu odbył się finał Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak. Wzięło w nim udział 186 uczestników - wśród nich uczennica naszej szkoły Zofia Gawlik z kl. 7b. Tytuł finalisty otrzymali uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 30 punktów. Zofia została finalistką konkursu z wysokim wynikiem 48 punktów. Opiekunem uczennicy była pani Patrycja Kasperek.

28 lutego 2024 r. we Wrocławiu odbył się finał Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak. Wzięło w nim udział 52 uczestników - wśród nich uczniowie naszej szkoły Borys i Igor Pawińscy z kl. 7a. Tytuł finalisty otrzymali uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 30 punktów. Uczniowie zostali finalistami konkursu z wysokimi wynikami. Borys uzyskał 44 punkty, natomiast Igor 48 punktów. Opiekunem uczniów był pan Adrian Banyś.

Składamy serdeczne gratulacje dla finalistów konkursu oraz gratulujemy doskonałej znajomości języka angielskiego i niemieckiego.

Życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za dalszy rozwój umiejętności językowych naszych uczniów.

Adrian Banyś

zDolny Ślązak - kwalifikacje