Zaproszenie na wydarzenie pn."Przerwany Marsz"

ZAPROSZENIE

Społeczność uczniowska oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej ma zaszczyt zaprosić osoby, które do momentu ukończenia II Wojny Światowej nie ukończyły 18 lat, na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/ 2020. Uroczysta akademia odbędzie się 02.09.2019r. o godz. 8.45 w sali gimnastycznej szkoły.

Wydarzenie pn. "Przerwany Marsz" ma polegać na symbolicznym dokończeniu przerwanego przez wybuch II Wojny Światowej marszu ówczesnej młodzieży do szkoły. Planowana na dzień rozpoczęcia roku szkolnego akcja ma być okazją do wspólnego przywitania roku szkolnego przez młodzież i przedstawicieli pokolenia "Dzieci Wojny". Kulminacyjnym momentem będzie wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Społeczność uczniowska oraz grono pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 3

Data dodania: 2019-08-28 08:15:38