Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zaproszenie do nowej siedziby Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3

Zaproszenie do nowej siedziby Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3

Prezydent Miasta Bolesławiec informuje, iż od 1 września 2023 roku nasze miasto poszerzy swoją ofertę edukacji przedszkolnej o grupy przedszkolne w nowym budynku Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3 przy ulicy Narcyzów 22 dla 150 dzieci.

 

Rodziców zainteresowanych przystąpieniem do rekrutacji zapraszamy serdecznie w dniu 3 marca 2023 roku od godziny 12.00 do godz. 17.00 do nowej siedziby Miejskiego  Przedszkola Publicznego nr 3 przy  ul. Narcyzów 22 w Bolesławcu celem zapoznania się z przygotowaną ofertą. W tym dniu pracownicy Urzędu Miasta Bolesławiec oprowadzą Państwa po placówce, jak również udzielą wszelkich informacji.

 

W nowym budynku zaplanowano sześć grup przedszkolnych z pełnym węzłem sanitarnym każdy, wydawalnię posiłków, małą salę gimnastyczną, szatnię dla dzieci, gabinet sensoryczny, zaplecze administracyjne i techniczne.

Budynek zaprojektowano jako energooszczędny oraz dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Obiekt wyposażono m.in.: w pompy ciepła, niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, instalację fotowoltaiczną, trzyszybowe okna, zbiornik na wody opadowe.W ramach zadania wykonane zostały miejsca postojowe, chodniki, plac gospodarczy i ogrodzenie.

Na terenie posesji znajduje się plac zabaw z bezpiecznymi nawierzchniami oraz strefa wypoczynkowa z naturalnym zacieniem z istniejącego drzewostanu.

Teren jest oświetlony i monitorowany. Dotychczasowy koszt inwestycji wynosi ponad 6 mln zł. Środki pochodzą z budżetu miasta Bolesławca.

W przedszkolu zatrudniona będzie wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloma specjalizacjami: pedagog specjalny, psycholog, logopeda, terapeuta pedagogiczny, rewalidant.

 

 

Informacje na stronie Urzędu Miasta Bolesławiec - link poniżej:

3 marca (piątek) zainteresowani rodzice mogą obejrzeć nowe przedszkole przy ulicy Narcyzów 22

 

Data dodania: 2023-02-24 15:58:00
Data edycji: 2023-02-24 17:18:15
Ilość wyświetleń: 107

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej