Zapoznanie uczniów klas ósmych z ofertą edukacyjną ZSOiZ

Dnia 25 marca 2022 roku uczniowie klas 8a i 8b pod opieką pana Adriana Banysia wzięli udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym zapoznania młodzieży z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu.

Spotkanie odbyło się na terenie naszej szkoły. Głównymi przedstawicielami bolesławieckiej placówki ponadpodstawowej (ZSOiZ) byli pan Artur Kwiatkowski - wicedyrektor oraz pani Aneta Antczak - nauczycielka języka polskiego. W czasie spotkania przedstawili oni ofertę kształcenia oraz aktualne zasady rekrutacji. Młodzież została także zapoznana z prezentacją multimedialną o szkole. Dodatkowo każdy ósmoklasista otrzymał informatory oraz broszury rekrutacyjne, w których zawarte są szczegółowe informacje o Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Dziękujemy panu Arturowi Kwiatkowskiemu oraz pani Anecie Antczak za przedstawienie oferty kształcenia Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych tegorocznym absolwentom naszej szkoły.

Udział uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 3 związany był ze wspomaganiem realizacji działań z zakresu orientacji zawodowej oraz doradztwa zawodowego.

Adrian Banyś

Data dodania: 2022-03-30 23:09:00