Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021

Z przyjemnością informuję, że w okresie wakacyjnym uczeń naszej szkoły Miłosz Wojtowicz wziął udział w konkursie   plastycznym pt.: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej nawiązującej do Ogólnopolskiej kampanii społecznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021.

Miłosz na swoim obrazku uwiecznił marzenie związane z  wyjazdem w góry - w poszukiwaniu źródeł rzeki Wisły. Pracę  plastyczną wykonał na grubym brystolu, w formacie A3, za pomocą kredek, pisaków i białego korektora.

Jury doceniło zarówno kreatywność, pomysłowość, jak i wysiłek ucznia. Miłosz został uhonorowany jedną z jedenastu nagród specjalnych, w postaci opaski Mi Band.

Życzymy jeszcze wielu sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym 2021/2022.

Wychowawczyni

Bożena Oleksiuk-Rokoszna