Zabawa liśćmi

Miesiąc listopad jest okresem w roku, kiedy różnokolorowe liście dostarczają wielu bodźców do ich wykorzystania. Niektórzy uczniowie wykonywali swoje pierwsze zielniki, inni zgromadzone liście kalkowali na kartki. Wspólnie z wychowawcą świetlicy wykonano zabawne ludziki z wykorzystaniem liści, które będą służyły za dekorację w świetlicy. Kolejny raz widać, że materiał przyrodniczy może posłużyć do zabawy, rozwijania wyobraźni i poznawania gatunków niektórych drzew.

Wszyscy chętnie bawili się liśćmi jako głównym materiałem, z którego powstawały różne kompozycje zależne od zainteresowań i upodobań wychowanków.

Maria Kurhan

Data dodania: 2020-11-25 16:36:24