Z wizytą w Centrum Wiedzy

9 marca 2022 r. uczniowie klasy 7b odwiedzili Bibliotekę Publiczną, Centrum Wiedzy w Bolesławcu, aby obejrzeć wystawę artystyczną pt.: „Bolesławianki, Bolesławianie  pokażcie się”.

Po wysłuchaniu prelekcji o zgromadzonych eksponatach i ich twórcach, kurator wystawy zachęcała uczniów do udziału w zajęciach dodatkowych dla uzdolnionych plastycznie. Ponadto uczniowie mieli okazję odwiedzić kiermasz ciekawej książki oraz młodzieżową czytelnię, gdzie wyłożono do wglądu codzienną prasę i kolorowe czasopisma. Następnie wszyscy udali się do restauracji McDonald, aby złożyć zamówienia ulubionych zestawów. Po wspólnej konsumpcji, przebiegającej w przyjaznej atmosferze, uczniowie ze swoim wychowawcą wrócili do szkoły.

Inf. Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2022-03-16 19:50:45