Z wizytą w bibliotece szkolnej

Dnia 15 lutego 2024 r. klasy pierwsze odwiedziły kolejny raz naszą bibliotekę szkolną wraz ze swoimi wychowawczyniami - panią Eweliną Potaśnik, panią Ewą Nadwodną oraz panią Julianną Karyszyn. Po uroczystości pasowania na czytelnika większość uczniów często odwiedza to miejsce.

Tym razem pierwszoklasiści mieli okazję zapoznać się z regulaminem biblioteki i czytelni, poznać duże i małe wydania książek dla dzieci czy wspólnie zastanowić się nad życzeniami książki skierowanymi do czytelników. Uczniowie świetnie poradzili sobie także z odgadywaniem zagadek zaproponowanych przez bibliotekarkę - panią Agnieszkę Markowicz.

Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2024-02-26 19:33:17