Z pierwszą wizytą w bibliotece

W dniach 19-20 października 2022 r. klasy pierwsze odwiedziły bibliotekę szkolną wraz ze swoimi wychowawczyniami p. G. Grabowską oraz p. M. Jastrząbek. Niektórzy z uczniów są już stałymi bywalcami tego miejsca, aczkolwiek będąc w bibliotece uczniowie zapoznali się z regulaminem biblioteki i czytelni, poznali duże i małe wydania książek dla dzieci oraz wspólnie zastanawiali się nad życzeniami książki do czytelników oraz rewelacyjnie odgadywali zagadki zaproponowane przez p. Agnieszkę.

Dzieci otrzymały zaproszenie na uroczyste pasowanie na czytelnika, które odbędzie się w styczniu.

Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2022-10-23 21:28:10