XXX Memoriał im. Janusza Kusocińskiego

Dnia 25.11.2022 r. nasi uczniowie wzięli udział w jubileuszowym XXX Memoriale im. Janusza Kusocińskiego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu.

Naszą szkołę reprezentowało dwunastu uczniów z klas IV-VIII. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach tj. pchnięcie piłką lekarską, skok w dal z miejsca, bieg na dystansie 30 metrów oraz bieg przez płotki - również na dystansie 30 metrów.

Był to wspaniały i emocjonujący Memoriał, który dał każdemu wiele radości. Możemy cieszyć się również z osiągnięcia naszego ucznia Sebastiana Surkonta z kl. 8a, który zajął 2. miejsce w pchnięciu piłką lekarską.

Ogromne brawa należą sie dla wszystkich naszych Reprezentantów!

Amelia Fita
Data dodania: 2022-11-29 22:36:35