XI Przegląd Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży "Cantate Domino"

XI Przegląd Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży

Sukcesy naszych uczennic podczas XI Przeglądu Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży "Cantate Domino"

W sobotę 12.10.2019 roku reprezentacja naszej szkoły przygotowana przez katechetkę, panią Halinę Rudzik, wzięła udział w XI Przeglądzie Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży "Cantate Domino ", który wpisuje się w naszym mieście w XXIII  Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej. W konkursie  brało udział  13 solistów oraz 12 zespołów . Nasze uczennice również w tym roku odniosły wielki sukces.

W kategorii zespół - szkoła podstawowa:

I MIEJSCE  zajął  zespół "AVE MARIA"  w składzie: Zofia Turecka,  Martyna Kowalska, Ewelina Kurek, Weronika Czopko, Lena Nikodem, Lena Korycka, Natalia Wilk, Natalia Krzyśko, Martyna Rudzik, Wiktoria Pietraszun, Eliza Psiuch, Emilia Wróbel, Natalia Pastusiak, Alicja Burdukiewicz, Amelia Słobodzian.  Zespół wykonał utwór pt."Święty jest nasz Bóg".

III MIEJSCE  zajął zespół "BOŻE CÓRECZKI" w składzie: Sara Jaskot, Oliwia Irska i Zuzanna Minarska. Dziewczynki wykonały utwór pt."Ja jestem".

W kategorii solista – szkoła podstawowa:

II MIEJSCE  zajęła Eliza Psiuch wykonując piosenkę pt."Ty tylko mnie poprowadź"

III MIEJSCE zajęła Maja Stachowska za utwór wyśpiewany i wytańczony pt."Najlepsza modlitwa na świecie".

WYRÓŻNIENIE otrzymała Martyna Rudzik za utwór pt."Schowaj mnie".

Ogromne gratulacje dla laureatek konkursu oraz podziękowanie dla rodziców, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem podczas organizowania wyjazdów na podobne konkursy.

H.Rudzik

Data dodania: 2019-10-21 20:12:56