Wyniki szkolnego konkursu ''Mój najpiękniejszy różaniec''

W naszej szkole corocznie organizowany jest konkurs pt. "Mój najpiękniejszy różaniec", który skierowany jest do wszystkich uczniów.

Uczestnicy tegorocznego konkursu wykonali piękne różańce z materiałów, takich jak: kasztany, koraliki, żelki, szyszki, owoce głogu, nasiona fasoli itp.

Laureaci tegorocznego konkursu:

• I MIEJSCEJulia Zdunek z kl. II A, Hanna Kuczyńska z kl. II B i Karina Sobczyńska z kl. II B,
  • II MIEJSCEDawid Matuszek z kl. IV B, Szymon Czopko z kl. V A i Piotr Błotny z kl. V A,
  • III MIEJSCEMiłosz Wojtowicz z kl. VII B, Antoni Gawlik z kl. II B, Nel Taşdelen z kl. IV B oraz Oliwia Irska z kl. V A.

WYRÓŻNIENIAJakub Nikodem z kl. I B, Martyna Filipek z kl. II A oraz Alicja Gałan z kl. II B.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!

Halina Rudzik i Renata Pałka

Data dodania: 2022-01-19 21:50:25