WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "Mój najpiękniejszy różaniec"

WYNIKI  SZKOLNEGO KONKURSU

Konkurs pt. "Mój najpiękniejszy różaniec" był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły i cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż zostało zrobione aż 38 różańców.

Uczestnicy konkursu wykonali przepiękne różańce z  najróżniejszych materiałów takich jak: orzechy, koraliki, nasiona, owoce, żelki, cukierki, muszelki, ziemniaki, pompony itp. Prace konkursowa wyeksponowane na tablicy zdobiły korytarz szkolny i zachwycały pomysłowością oraz oryginalnością.

Wręczenie nagród odbyło się 20 grudniu 2019 r. podczas szkolnych jasełek.

Wszyscy uczniowie, którzy wykonali piękne różańce otrzymali dyplomy, książki i ołówki z gumkami w kształcie świątecznych ozdób.

WYNIKI KONKURSU :

I MIEJSCE – Nel Taşdelen kl. II B, Oskar Tumasz kl. I B, Natalia Wilk kl. V B, Michał Wilk kl. V B,

II MIEJSCE – Carmen Żekieć kl.II A, Mikołaj Szymański kl.I B, Oliwia Durtka kl. III B, Milena Durtka kl. I B

III MIEJSCE – Jagoda Stankowska kl. II A, Dawid Matuszek kl. II B, Amelia Fila kl. II A, Liliana Kaczyńska kl. I B

WYRÓŻNIENIA – Anna Szymańska kl.I B, Bianka Wilisowska kl. I B, Liwia Fąfara kl. I B, Damian Witowski kl. I B, Martyna Faltyn kl. I B,  Alicja Jaśko kl. II B, Oliwia Sabadasz kl. II B, Maja Greszczuk kl. II B, Agata Korycka kl. II B, Konrad Beštak kl. II A, Oliwia Izba kl. II A, Paweł Kot kl. II A, Maciej Faltyn kl.II A, Diana Chołost kl. II A, Gabriel Chołost kl. II A, Wiktoria Rzeczkowska kl. II A, Szymon Dembkowski kl. II A, Emilia Bazal kl. III B, Patryk Głowacki kl. III B, Szymon Głowacki kl. VIA, Szymon Czopko kl. III A, Bartłomiej Hałka kl. VI A, Aleksandra Majewska kl. VIII B, Jagoda Włodarczyk kl.III B.

GRATULUJĘ  I  DZIĘKUJĘ  ZA  UDZIAŁ W  KONKURSIE  -

Halina Rudzik