Wyniki szkolnego konkursu „Mój najpiękniejszy różaniec”

Konkurs pt. „Mój najpiękniejszy różaniec” był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły i cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy konkursu wykonali przepiękne różańce z najróżniejszych materiałów takich jak: orzechy, koraliki, nasiona, owoce, żelki, guziki, kasztany itp. Prace konkursowe wyeksponowane na tablicy zdobiły korytarz szkolny i zachwycały pomysłowością oraz oryginalnością.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE – Zuzanna Kalita - kl. II A, Natalia Gaworska - kl. III A, Oliwia Irska - kl. VII A,

II MIEJSCE – Oliwia Woch - kl. II A, Dawid Klecha - kl. III B, Dawid Matuszek - kl. VI B,

III MIEJSCE – Angelika Witowska - kl. I A, Zofia Bandrów - kl. II A, Aurelia Góra - kl. II A, Paweł Matuszek - kl. II A.

WYRÓŻNIENIA – Michalina Hećko - kl. I A, Lena Kunka - kl. I A, Jakub Hetnar - kl. II A, Zuzanna Kuczyńska - kl. II A, Laura Paprot - kl. II A, Sara Rogowska - kl. II A. Liliana Sobczyńska - kl. II A, Kamil Taşdelen - kl. II A, Malwina Wójtowicz - kl. II A, Szymon Czopko - kl. VII A.

Wręczenie nagród odbędzie się 22 grudniu 2023 r. podczas szkolnych jasełek.

GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

Halina Rudzik

Data dodania: 2023-12-19 22:11:22