Wyniki Przedmiotowego Konkursu EDI z geografii i biologii

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI z Geografii i Biologii zostały przeprowadzone w tym roku zdalnie ze względu na sytuację epidemiologiczną.  27 listopada 2020 r. do zmagań konkursowych w sesji jesiennej z geografii przystąpiło sześcioro dzieci ,a z biologii czworo dzieci.

Geografia

• I miejsce Szymon Olechnowicz, kl.8 - grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
  • V miejsce Maja Wojtowicz, kl.8 - dyplom laureata, nagroda książkowa

Biologia

• III miejsce Miłosz Wojtowicz, kl.6 - dyplom laureata, nagroda książkowa
  • IX miejsce Szymon Olechnowicz, kl.8 - dyplom wyróżnienia

Pozostali nasi uczniowie: Zofia Turecka, Lena Nikodem, Lena Korycka, Amelia Kunecka, Milan Junak, którzy zajęli dalsze miejsca w rankingu, otrzymają dyplomy uznania.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich ambitnych uczniów, startujących w konkursie.

Opiekun: Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2021-01-18 16:17:05