Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego MEMORY MASTER - edycja wiosenna

19 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MEMORY MASTER.

MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas IV, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu uczniowie mogą nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale przede wszystkim odkryć nowoczesny sposób do zdobywania nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej. Uczniowie przygotowywali się do napisania testu z zakresu leksyki podanej przez organizatorów. W zależności od kategorii wiekowej uczniowie mieli do nauki od 350 do 1500 słówek. W tej edycji wzięło udział 12 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki. Na wyrazy uznania zasługuje Wojciech Gil z klasy 6b, który jako jedyny ze szkoły zdobył tytuł LAUREATA II STOPNIA. Wynik ucznia: 96/100 pkt.

WYNIKI UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W BOLESŁAWCU

• Laureat II stopnia:

Wojciech Gil, klasa 6b -  96/100 pkt.

• Laureat III stopnia:

Zofia Gawlik, klasa 6b  - 90/100 pkt.

• Wyróżnienie:

Karol Budaj, klasa 5b - 89/100 pkt.

Agata Korycka, klasa 5b - 87/100 pkt.

Nel Tașdelen, klasa 5b - 87/100 pkt.

Jan Maksymów, klasa 5b - 86/100 pkt.

• Pozostali uczniowie z wysokimi wynikami:

Bianka Wilisowska, klasa 4b - 83/100 pkt.

Milena Durtka, klasa 4b - 81/100 pkt.

Ignacy Matyja, klasa 5b - 80/100 pkt.

Maja Radlak, klasa 4b - 78/100 pkt.

Oliwia Durtka, klasa 6b - 74/100 pkt.

Max Anduła, klasa 5b - 58/100 pkt.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Opracowała: Patrycja Kasperek

Data dodania: 2023-06-01 18:32:57