Wyniki konkursu z języka angielskiego pt. „English around us - język angielski wokół nas"

Wyniki konkursu z języka angielskiego pt. „English around us - język angielski wokół nas”

Adresaci konkursu: uczniowie klas I-III uczący się języka angielskiego.

Cele konkursu:

- rozbudzenie w uczniach zainteresowania kulturą oraz językiem angielskim,

- rozwijanie kreatywności oraz otwartości na inną kulturę i tradycję,

- zapoznanie ze słownictwem przedmiotów dnia codziennego, które znajdują się wokół nas oraz elementami natury, która nas otacza (np. garderoba, przybory szkolne, meble, zabawki, pogoda, miejsca itp.) ,

- rozwijanie talentów plastycznych.

Wyniki konkursu:

- laureaci miejsc I-III:

1.miejsce – Dawid Matuszek - kl. 2

2.miejsce – Nel Taşdeln, kl. 2b / Bianka Wilisowska, kl. 1b / Agata Korycka, kl. 2b

3.miejsce – Maja Radlak, kl. 1b / Jakub Gudzowski , kl. 1b

- wyróżnienia:

- Liliana Kaczyńska, kl. 1b

- Alina Tatiunnik, kl. 3b

- Patryk Głowacki, kl. 3b

- Jakub Marek, kl. 2b

- Damian Witowski, kl. 1b

- Maja Radlak, kl. 3b

- Max Anduła, kl. 2b

Uczniowie kl. I-III  przygotowali bardzo ciekawe i interesujące projekty plastyczne, które były wykonane różnorodną techniką. Prace dzieci zawierały słownictwo i zwroty związane z przedmiotami dnia codziennego, które znajdują się wokół nas oraz elementami natury, która nas otacza. Wyniki konkursu zostały ogłoszone przez Adriana Banysia i Agnieszkę Markowicz dnia 20 grudnia 2019 r. w czasie uroczystości z okazji jasełek szkolnych. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci kalendarzy oraz pomocy dydaktycznych (m.in. gry, quizy, fiszki) do skutecznej nauki języka angielskiego.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka angielskiego:

Agnieszka Markowicz