Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wyjście kl. 7a, 7c, 8a na ognisko

Wyjście kl. 7a, 7c, 8a na ognisko

W piątek 10 września 2021 roku klasy 7a, 7c i  8a wraz ze swoimi wychowawcami- Patrycję Kasperek, Małgorzatą Maksymów, Aleksandrą Szylin oraz p. Bożenką Obozą wybrały się na ognisko szkolne. O godzinie 9:00 zebraliśmy się przed szkołą, a następnie wyruszyliśmy pieszo do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu. 

 

O 9:15 dotarliśmy na miejsce. Rozpoczęliśmy od rozpalenia ogniska i pieczenia ulubionych przysmaków: kiełbasek oraz chleba. Siedząc wokół iskrzącego ognia, rozmawialiśmy wesoło. Tematów do rozmów nie brakowało, miłośnicy rozmów rozkładali koce biwakowe zasiadając na nich w okręgu. Nie zabrakło również czasu na zabawę. Chłopcy grali w piłkę nożną, w tenisa ziemnego, w siatkówkę oraz szachy. Dziewczyny tańczyły, tworzyły układy choreograficzne.  Wszyscy wspaniale się bawili. Alan Kosztowniak z klasy 7a zadbał o oprawę muzyczną i przywiózł na miejsce ogniska głośnik, wcześniej w domu przygotował listę utworów muzycznych, które towarzyszyły nam do końca dnia. Dopisała zarówno pogoda, jak i humory. Możliwość spędzenia ze sobą czasu, po tak długim okresie odizolowania, była dla wszystkich ogromną przyjemnością i potwierdziła, jak bardzo brakowało nam swojego towarzystwa. 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego ogniska, a przede wszystkim trójkom klasowym (p. Pikule oraz p.Żak)  za zakupienie pyszności piknikowych, a p. Berezowskiemu za pieczywo z własnej piekarni- bułeczki oraz chlebek były przepyszne Podziękowania także kierujemy do innym rodziców, którzy wspierali nas swoimi słodkimi wypiekami.

 

wychowawca 7a Patrycja Kasperek 

wychowawca 7c Małgorzata Maksymów

wychowawca 8a Aleksandra Szylin

                                                                                                                                       

                                                                                                                                            Patrycja Kasperek

 

 

 

 

Data dodania: 2021-09-12 12:42:59
Data edycji: 2021-09-12 12:55:57
Ilość wyświetleń: 180

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej