Wycieczka kl. 5a i 5b do Parku GOjump we Wrocławiu

Dnia 27 maja 2024 r. uczniowie kl. 5a i 5b wraz z opiekunami - panią Angeliką Beclą, panią Ewą Krzyżanowską i panem Jakubem Wełną, wybrali się na niezwykłą wycieczkę do Parku Trampolin GOjump we Wrocławiu.

Pierwszym obiektem, jaki odwiedziły dzieci, była sala GOair - czyli inaczej powietrzne miasto. Następnie przeszliśmy do GOjump - ogromnej sali z trampolinami, wieloma ściankami wspinaczkowymi oraz basenami wypełnionymi gąbkami, gdzie po odpowiedniej rozgrzewce pod okiem profesjonalnego trenera, uczniowie wykonywali przeróżne akrobacje powietrzne. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczały nas nawet na sekundę. Na koniec zjedliśmy pyszny obiad i zadowoleni oraz bardzo zmęczeni powróciliśmy do domu.

Z pewnością wycieczka była dla uczniów ciekawym doświadczeniem i dostarczyła im wielu niezapomnianych wrażeń.

Angelika Becla

Data dodania: 2024-05-28 22:53:41