Wybory Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w czwartek dnia 11.10.2018 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali zarówno uczniowie kl. IV-VIII - Karolina Guzowska, Patrycja Hałuza, Maja Sobków i Konrad Didur (wchodzący w skład Komisji Wyborczej), jak także opiekun Samorządu Uczniowskiego - p. Adrian Banyś.

Do czasu wyborów każdy kandydat biorący udział w wyborach prowadził własną kampanię promocyjną poprzez zachęcanie do oddania głosu na jego osobę, np. rozdając ulotki, rozwieszając reklamy w gazetkach szkolnych, jak także wykonując swój własny plakat promocyjny z uwzględnieniem działań samorządowych.

Każdy uczeń mógł w dniu wyborów oddać swój głos na wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobyła uczennica kl. 7b - Maja Sądaj. Maja będzie pełnić funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki wyborów:

1. Maja Sądaj - 45 głosów
  2. Oskar Rak - 20 głosów
  3. Szymon Olechnowicz - 17 głosów
  4. Marta Ożogowska - 16 głosów
  5. Lena Nikodem - 15 głosów
  6. Adam Bochenek - 14 głosów
  7. Lena Korycka - 12 głosów
  8. Alicja Burdukiewicz - 11 głosów

Dziękujemy wszystkim zgłoszonym kandydatom oraz uczniom za udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego w tym rokuszkolnym.

Data dodania: 2018-06-07 11:21:07
Data edycji: 2018-11-04 17:04:57