Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2022/2023

 

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się w środę dnia 5 października 2022 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbały uczennice klasy 8b wchodzące w skład Komisji Wyborczej: Katarzyna Stankiewicz - przewodnicząca, Natalia Wilk - zastępca oraz członkowie komisji: Natalia Krzyżostaniak i Bianka Laskowska.

 

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znaleźli się: pani Agnieszka Markowicz i pan Adrian Banyś. Uczniowie kl. IV-VIII głosowali na uprzednio przygotowanych kartach do głosowania zawierających nazwiska kandydatów. Każdy z nich głosował przez postawienie znaku „X” przy nazwisku wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy, sporządziła protokół, a następnego dnia przekazała wyniki wyborów.

 

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył pan Adrian Banyś, który po raz kolejny będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego, także w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

 

Wyniki wyborów:

  1. Adrian Banyś - 126 oddanych głosów,
  2. Agnieszka Markowicz - 59 oddanych głosów.

 

Wspólnie z panem Adrianem funkcję drugiego opiekuna Samorządu Uczniowskiego będzie pełnić pani Agnieszka Markowicz.

 

Dziękujemy Komisji Wyborczej za pracę i czujność nad prawidłowym przebiegiem głosowania, jak także wszystkim zgłoszonym kandydatom oraz nauczycielom i uczniom kl. IV-VIII za udział w głosowaniu na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023.  

 

Samorząd Uczniowski

Data dodania: 2018-06-07 11:22:05
Data edycji: 2022-10-06 19:41:31
Ilość wyświetleń: 3314

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej