Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się w czwartek dnia 10.10.2019 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbały uczennice klas 8a i 8b wchodzące w skład Komisji Wyborczej: Maja Sobków – przewodnicząca, Giada Campochiaro – zastępca oraz członkowie komisji: Milena Sobczak i Paulina Zarazińska.

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znaleźli się: pan Adrian Banyś i pani Agnieszka Markowicz. Uczniowie kl. IV-VIII głosowali na uprzednio przygotowanych kartach do głosowania zawierających nazwiska kandydatów. Każdy z nich głosował przez postawienie znaku „X” przy nazwisku wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy, sporządziła protokół, a następnego dnia przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył pan Adrian Banyś, który już po raz kolejny będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego także w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki wyborów:

1. Banyś Adrian – 103 głosy
  2. Markowicz Agnieszka – 76 głosów

Wspólnie z panem Adrianem funkcję drugiego opiekuna Samorządu Uczniowskiego będzie pełnić pani Agnieszka Markowicz.

Dziękujemy zgłoszonym kandydatom wśród nauczycieli i uczniom kl. IV-VIII za udział w głosowaniu na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020.

Adrian Banyś

Data dodania: 2019-10-11 14:09:23