Wybory do Samorządu Uczniowskiego - harmonogram działań

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu

w roku szkolnym 2023/2024

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

1. Przewodniczący danej klasy do dnia 22.09.2023 r. przedstawiają opiekunom SU kandydatury 2 uczniów z kl. IV-VIII do wyborów nowego składu Samorządu Uczniowskiego.

1. W dniach: 25.09-03.10.2023 r. nastąpi rozpoczęcie kampanii wyborczej wśród uczniów kandydujących do Rady Samorządu Uczniowskiego. Przez okres tego czasu uczniowie zachęcają swoich rówieśników z kl. IV-VIII do głosowania na własną kandydaturę m.in. poprzez przygotowanie plakatów, rozdawanie ulotek itp.

1. Dnia 05.10.2023 r. odbędą się wybory do nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekuna SU przeprowadzone przez powołaną Komisję Wyborczą spośród reprezentantów uczniów kl. VII-VIII.

1. Ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna SU zostanie ogłoszone na stronie szkoły dnia 06.10.2023 r.

Zapraszamy do udziału w kampanii wyborczej oraz wyborach do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024. Powodzenia!

Agnieszka Markowicz i Adrian Banyś

Data dodania: 2023-09-18 13:43:56