Wiosenny Bieg Między Mostami

Dnia 19 marca br. na Ośrodku Sportowo-Wodnym przy ul. Spacerowej w Bolesławcu odbył się Wiosenny Bieg Między Mostami, w którym uczestnicy biegli reprezentując różne kategorie wiekowe: krasnal (dzieci do lat 7), kategoria I (dzieci 8-9 lat), kategoria II (dzieci 10-12 lat), kategoria III (dzieci 13-15 lat), open kobiet i mężczyzn ( młodzież i dorośli powyżej 16 lat) oraz Nordic Walking (bez podziału na wiek). Wiosenny Bieg Między Mostami rozpoczyna kolejną edycję cyklu biegów „Cztery Pory Roku – biegaj z MOSiR”.

Biegi odbywały się na różnych dystansach tj. 250m, 400m, 800m, 1200 m oraz bieg główny 4321 m (Bobrowa Ścieżka Biegowa). W biegu krasnala w kategorii dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Milena Błażejewska, natomiast wśród chłopców Paweł Matuszek. W kategorii I wśród dziewczynek najlepiej spisała się Pola Grzybowska, natomiast wśród chłopców Tymoteusz Lewandowski. W kategorii II wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Hanna Błażejewska, wśród chłopców Piotr Błotny. W kategorii III wśród dziewcząt najszybciej na mecie pojawiła się Olimpia Pietraszewska, natomiast wśród chłopców Sebastian Surkont.

Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu  dopisała w grupie ponad 30-osobowej. Dwoje uczniów naszej szkoły dobiegło w swojej kategorii wiekowej najlepiej: Sebastian Surkont oraz Piotr Błotny. Gratulacje dla wszystkich uczestników biegów.

Opracowała Patrycja Kasperek

Data dodania: 2022-03-27 21:58:13