Wiadomość z Ostródy!

Dnia 27.09.2020r. obchodzimy Dzień Polskiego Państwa Podziemnego.

Dla społeczności naszej szkoły jest to okazja do wspominania Bohaterów minionych lat. Jesteśmy przekonani, że wartości, którym hołdowała Armia Krajowa, są bliskie również Wam. W tym roku świętowaliśmy w inny sposób- bez akademii, wystąpień i podniosłych słów...

Chcielibyśmy jednak, aby w trudnym czasie pandemii,  budowanie relacji nie zostało zapomniane. Stworzyliśmy pamiątkowe kartki, dzięki którym chcemy stworzyć więzi międzyszkolne i w ten sposób uczcić pamięć patrona naszej szkoły.

Wierzymy, że gdy tylko będzie to możliwe, spotkamy się, aby wspólnie przywoływać pamięć o Bohaterach Armii Krajowej.

Dyrekcja i społeczność szkolna

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie