Warsztaty klas trzecich w Parowej

Wycieczka rozpoczęła się w dniu 17 kwietnia 2024 r. od warsztatów artystycznych. Uczniowie klas trzecich poznali runo alpak oraz jak przędzie się wełnę. Po krótkiej rozmowie dzieci przystąpiły do zajęć praktycznych. Następnie gliniane formy małych alpak przyozdobione zostały wełną. Po zakończonych warsztatach uczniowie udali się na spacer po lesie z Panem Miłoszem w poszukiwaniu zadań do rozwiązywania. Na samym końcu ukryty był skarb dla wszystkich dzieci.

Największą radością dla wszystkich uczniów było poznanie trzech alpak: Alfa, Basi i Cezara, z którymi dumnie pozowali do zdjęć oraz mieli okazję nakarmić je ulubionymi smakołykami. Uczestnicy wycieczki mieli także możliwość obcowania z naturą, przechadzając się ścieżką zmysłów.

Dziękujemy Pani Oli i Panu Miłoszowi za możliwość spędzenia aktywnie czasu w tak urokliwym miejscu.

Agnieszka Michalik, Melania Balińska

Data dodania: 2024-04-17 19:38:28