Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 2a

20 grudnia 2022 r. w klasie 2a odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów i ich rodziców. Celem spotkania było wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć. W czasie warsztatów powstało wiele pięknych ozdób, które z pewnością będą zdobiły mieszkania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przy dźwiękach kolęd i piosenek świątecznych wykonywały ozdoby. Dekorowały bombki metodą decoupage, wykonywały własne projekty bombek oraz ozdabiały pachnące pierniczki.

Warsztaty były okazją do świetnej zabawy i spędzęnia wspólnych chwil. Zarówno rodzice, jaki i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego wszyscy uczestnicy wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Na zakończenie warsztatów dzieci zaśpiewały dla rodziców świąteczną piosenkę.

Agnieszka Michalik

Data dodania: 2023-01-03 19:50:30