VIII Przegląd Piosenki Religijnej

Sukcesy uczennic naszej szkoły podczas VIII Przeglądu Piosenki Religijnej "Zawierzyliśmy MIŁOŚCI ! " w Gościszowie.

W niedzielę 28.04.2019 roku reprezentacja naszej szkoły przygotowana przez katechetkę, panią Halinę Rudzik wzięła udział w VIII Przeglądzie Piosenki Religijnej "Zawierzyliśmy MIŁOŚCI ! " w Gościszowie. Konkurs ten miał zasięg powiatowy, ponieważ brało w nim udział aż 13 zespołów oraz 10 solistów z rożnych miejscowości. Nasze uczennice odniosły wielki sukces.

I MIEJSCE w kategorii soliści zajęła Iga Tur za wykonanie (gitara i wokal) utworu pod tytułem "Rozpięty na ramionach".

I MIEJSCE w kategorii zespół kl. I-IV wywalczył nasz  zespół o wdzięcznej nazwie "Boże Córeczki" w składzie - Natalia Wilk i Katarzyna Stankiewicz (wokal), Martyna Rudzik (skrzypce). Dziewczynki zaśpiewały pieśń pt. "Gdy klęczę przed Tobą".

II MIEJSCE w kategorii zespół kl. V-VIII zajął nasz  zespół "AVE MARIA"

w składzie – Eliza Psiuch, Martyna Kowalska, Ewelina Kurek, Weronika Czopko, Lena Nikodem, Zofia Turecka, Lena Korycka – śpiew.

Iga Tur – gitara. Martyna Rudzik – skrzypce. Nagrodzony utwór to "Kiedyś wino i chleb".

Ogromne gratulacje dla laureatek konkursu oraz podziękowanie dla rodziców, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem podczas organizowania wyjazdów na podobne konkursy. Na początku tego roku szkolnego oraz w poprzednich latach uczennice przygotowane przez panią Halinę Rudzik również osiągały wielkie sukcesy i otrzymywały nagrody. Zdjęcia i więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce "OSIĄGNIĘCIA".

Halina Rudzik

Data dodania: 2019-05-26 10:48:10