UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Dnia 2 września 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się inauguracja roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła sie o godz. 8.45 i zgromadziła uczniów klas I –VIII, nauczycieli oraz licznie przybyłych rodziców.

Po wciągnięciu flagi na maszt przy asyście pocztu sztandarowego oraz po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała dyrektor szkoły. Po przywitaniu  wszystkich zgromadzonych, Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, ale szczególnie serdeczne słowa skierowała do najmłodszych – uczniów klas pierwszych.

Po części  oficjalnej, rozpoczęła sie część artystyczna w wykonaniu uczniów klas trzecich.

Następnie, po zakończeniu apelu, uczniowie wszystkich klas rozeszli się na spotkanie z wychowawcami.

Iwona Kalińska- Wojtas

Data dodania: 2019-09-09 19:44:41