Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Udział szkoły w akcji „IV Bolesławiecka Paczka Życzliwości”

Udział szkoły w akcji „IV Bolesławiecka Paczka Życzliwości”

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej wzięła udział w akcji „IV Bolesławiecka Paczka Życzliwości”, która została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu. Akcja skierowana była do rodzin i osób samotnych, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.


W tym roku wspólnie zebraliśmy pieniądze na zakup prezentu w postaci m.in. bonu podarunkowego na obuwie, pościeli, ręczników oraz gier edukacyjnych i zabawek dla dzieci, które zostały przekazane dla rodziny potrzebującej wsparcia. W dniu 6 grudnia 2023 r. delegacja szkoły, w składzie: pani Halina Rudzik - nauczycielka religii i pan Adrian Banyś - opiekun Samorządu Uczniowskiego, przekazała przygotowaną paczkę na ręce dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu.


Składamy serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za udział w akcji. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie przedsięwzięcia, dzięki któremu wybrana przez szkołę rodzina może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

 


Halina Rudzik, Agnieszka Markowicz i Adrian Banyś

 

Data dodania: 2023-12-07 23:13:31
Data edycji: 2023-12-08 13:32:21
Ilość wyświetleń: 220

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej