Udział szkoły w akcji „II Bolesławiecka Paczka Życzliwości”

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Szkoła Podstawowa nr 3 wzięła udział w akcji „II Bolesławiecka Paczka Życzliwości”, która została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu. Akcja skierowana była do rodzin i osób samotnych, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku wspólnie zebraliśmy pieniądze na zakup głównego prezentu w postaci bonu podarunkowego na zimowe obuwie, patelni oraz słodkiego upominku, które zostały przekazane dla pani Katarzyny wychowującej samotnie trójkę małoletnich dzieci. Najmłodszy syn jest osobą niepełnosprawną od dzieciństwa.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom  oraz uczniom za włączenie się do akcji. Dzięki przedsięwzięciu wiele rodzin oraz samotnych osób może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

Życzymy zdrowych, spokojnych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia, a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - pan Adrian Banyś i pani Agnieszka Markowicz wraz z panią Haliną Rudzik

Data dodania: 2021-12-20 12:31:07
Data edycji: 2021-12-20 12:36:26