Tryumfy na Turnieju Recytatorskim „Skrzydlate słowa 2.0”

Z radością informujemy, że nasza uczennica Eliza Psiuch została podwójnie uhonorowana podczas turnieju recytatorskiego, który odbył się 12 grudnia 2019 r. we Wrocławiu.

Jury doceniło talent i pracę Elizy, przyznając jej  III MIEJSCE W KONKURSIE GŁÓWNYM,
a ponadto uczestnicy zmagań wyróżnili jej rewelacyjny popis także NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI.

Eliza otrzymała piękną statuetkę dla zwycięzcy, ciekawe nagrody rzeczowe i dyplomy oraz gromkie brawa.

Turniej przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych województwa dolnośląskiego zorganizowała Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu.

Występy oceniane były pod kątem doboru tekstu i jego pamięciowego opanowania, interpretacji,
a także ogólnego wyrazu artystycznego.

Uczennica przygotowywała się do konkursu pod opieką Pani Anny Ryżewskiej.

Inf. A. Szylin

Data dodania: 2019-12-16 18:16:49