SZKOLNY KONKURS - "Mój najpiękniejszy różaniec".

SZKOLNY KONKURS  -

SZKOLNY KONKURS  - "Mój najpiękniejszy różaniec".

Październik jest miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej. Z tej okazji w naszej szkole corocznie organizowany  jest konkurs pt. "Mój najpiękniejszy różaniec" skierowany do wszystkich uczniów, czyli  z klas I-VIII.

Uczestnicy konkursu wykonują różańce z  najróżniejszych materiałów takich jak: orzechy, koraliki, nasiona, owoce itp. Liczy się pomysłowość i oryginalność prac.

Wystawa prac konkursowych wyeksponowana będzie na tablicy na korytarzu szkolnym.

Różańce można przynosić przez cały październik do pani H.Rudzik.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w grudniu podczas szkolnych jasełek.

Organizator konkursu:

Halina Rudzik