SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 29 października 2018r. w szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II. W konkursie wzięło udział łącznie 10 uczniów. Zakres konkursu dostosowany został do norm programowych obowiązujących  II klasie Szkoły Podstawowej.  Test składał się z zadań zamkniętych z jedną lub kilkoma prawidłowymi odpowiedziami.

Celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkoły oraz podniesienie poziomu umiejętności językowych.  Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas wspólnego apelu podsumowującego działania szkoły w I semestrze.

Organizator- Patrycja Kasperek

Data dodania: 2018-11-13 20:13:07