"Szkoła z misją"

Wszystkich uczniów  oraz ich rodzinny zapraszamy do wzięcia udziału w akcji humanitarnej organizowanej przez Fundację Redemptoris Missio z Poznania

Zbieramy wszystkie materiały opatrunkowe – nowe, nieużywane i z długim terminem ważności (minimum 0,5 roku), gazy jałowe i niejałowe, kompresy jałowe i niejałowe, plastry na rolkach.

Zbieramy pasty i szczotki do zębów, dobrze byłoby, gdyby pasty były wyjęte z pudełek (oszczędzamy w ten sposób wolną przestrzeń do transportu).

Naszymi darami chcemy wspomóc polskich lekarzy pracujących na misjach w Afryce.
Ogromny procent ich pacjentów stanowią dzieci, które ulegają wypadkom przy pracy lub ukąszeniom groźnych insektów.

Zbiórka trwa do końca października 2020r.

Dary można przynosić do wychowawców klas, do koordynatorów lub wrzucać do pojemnika znajdującego się przy wejściu głównym.

Koordynatorzy:

Monika Jastrząbek wraz z dziećmi z klasy 2 A (klasy I-III)

Halina Rudzik (klasy IV-VIII)

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do akcji humanitarnej fundacja przyznała nam tytuł Szkoły z misją. Dziękujemy za wyróżnienie.

Monika Jastrząbek

Data dodania: 2020-10-06 15:00:52