Świetna forma Miłosza Wojtowicza

Dnia 25 września 2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Psarach odbył się Turniej Karate, który przebiegał pod nazwą „JINKAKU CUP”. Wśród startujących młodych zawodników szczególnie jeden zwrócił na siebie uwagę  przybyłych  kibiców.

Miłosz Wojtowicz, bo o nim mowa powyżej,  to uczeń klasy 7b ze Szkoły Podstawowej  nr 3 w Bolesławcu, reprezentujący od trzech lat klub sportowy TOP Bolesławiec. Obecny sezon sportowy chłopiec rozpoczął zdobyciem aż dwóch cennych medali.

W konkurencji kihon chłopców 2009-2008 zajął on I miejsce, a w konkurencji kata indywidualne chłopców 2009-2008 wywalczył miejsce III.

Trenerem Miłosza jest mistrz Robert Bieliński.

Życzymy Miłoszowi ducha rywalizacji i satysfakcji z odnoszonych zwycięstw.

Wychowawczyni Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2021-10-17 19:38:59