Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały naszą szkołę! „Przybyły” ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24 listopada 2023 r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Były misie małe, średnie i bardzo duże oraz kolorowe. Każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię święta, słuchały wierszy i bajek o misiach, jak także bawiły się przy piosenkach i zabawach muzyczno-ruchowych.

Na koniec wszyscy uczniowie kl. I-III otrzymali dyplomy za uczestnictwo oraz misiowe zakładki do książki. Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Ewelina Potaśnik
Data dodania: 2023-11-27 21:48:17