Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS z języka niemieckiego

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu uzyskali wysokie miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS z języka niemieckiego.

OLIMPUS - SESJA ZIMOWA 2023

WYNIKI OLIMPIADY:

• Laura Kuszka 5. miejsce w kategorii klas piątych (kl. 5a) / dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Carmen Żekieć 7. miejsce w kategorii klas piątych (kl. 5a) / dyplom laureata,
  • Kamil Kuszka 7. miejsce w kategorii klas siódmych (kl. 7a) / dyplom laureata.

Pozostali uczestnicy olimpiady uplasowali się również na bardzo dobrych pozycjach. Klasy piąte reprezentowała: Agata Korycka. Klasy ósme reprezentował: Miłosz Wojtowicz.

OLIMPUS - SESJA WIOSENNA 2023

WYNIKI OLIMPIADY:

• Kamil Kuszka 3. miejsce w kategorii klas siódmych (kl. 7a) / dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Laura Kuszka 4. miejsce w kategorii klas piątych (kl. 5a) / dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Igor Pawiński 4. miejsce w kategorii klas szóstych (kl. 6a) / dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Borys Pawiński 6. miejsce w kategorii klas szóstych (kl. 6a) / dyplom laureata.

Pozostali uczestnicy olimpiady uplasowali się również na bardzo dobrych pozycjach. Klasy piąte reprezentowały: Carmen Żekieć i Agata Korycka. Klasy siódme reprezentowali: Kacper Gąsiorowski i Oliwier Mroczek, a klasy ósme: Zuzanna Błotna, Katarzyna Stankiewicz, Bianka Laskowska, Natalia Wilk, Bartosz Sądaj i Oliwer Nowacki.

Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS z języka niemieckiego, w sesji zimowej i wiosennej, było rozwijanie umiejętności leksykalno-gramatycznych oraz kompetencji językowych wśród uczniów.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Nauczyciele języka niemieckiego: pani Agnieszka Markowicz i pan Adrian Banyś.

Adrian Banyś

Data dodania: 2023-06-17 00:34:44