Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym pt."Trzej Królowie w Bolesławcu"

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym pt.

28 stycznia 2020 r. w Centrum Wiedzy w Bolesławcu została uroczyście otwarta wystawa nagrodzonych  prac oraz wręczono nagrody laureatom konkursu pt."Trzej Królowie w Bolesławcu". Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy  oraz Dziekan Dekanatu Bolesławiec Zachód.

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w grupie leureatów konkursu:

I MIEJSCE zajął  uczeń Miłosz Wojtowicz (kl. V B)

WYRÓŻNIENIA otrzymały uczennice - Amelia Fila (kl. II A) i Maja Wojtowicz (kl. VII A).

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tym konkursie.

Halina Rudzik

Data dodania: 2020-01-28 21:55:11